You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Gadno ili razumno – da li je nehigijenski nositi obuću kod kuće
Gadno ili razumno – da li je nehigijenski nositi obuću kod kuće
Objavljeno
Da li ih izuvate ili nosite i dok ste kod kuće vrlo verovatno zavisi od toga gde ste odrasli.
U većini balkanskih, bliskoistočnih i azijskih zemalja, nošenje obuće u kući smatra se nepristojnim.
Istovremeno, u delovima Evrope i Amerike, tražiti od gosta da se izuje može se smatrati nepristojnim.
Ali, da li nošenje obuće u kući zapravo predstavlja opasnost po zdravlje?
BBC je posetio mikorbiološku laboratoriju kako bismo to saznali.
Pratite nas na Fejsbuku, Tviteru, Instagramu, Jutjubu i Vajberu.
Ako imate predlog teme za nas, javite se na bbcnasrpskom@bbc.co.uk