Гадно или разумно – да ли је нехигијенски носити обућу код куће
Гадно или разумно – да ли је нехигијенски носити обућу код куће
Објављено
Да ли их изувате или носите и док сте код куће врло вероватно зависи од тога где сте одрасли.
У већини балканских, блискоисточних и азијских земаља, ношење обуће у кући сматра се непристојним.
Истовремено, у деловима Европе и Америке, тражити од госта да се изује може се сматрати непристојним.
Али, да ли ношење обуће у кући заправо представља опасност по здравље?
ББЦ је посетио микорбиолошку лабораторију како бисмо то сазнали.
Пратите нас на Фејсбуку, Твитеру, Instagramу, Јутјубу и Вајберу.
Ако имате предлог теме за нас, јавите се на bbcnasrpskom@bbc.co.uk






