’Живце сам изгубио’: Славље у БиХ после пласмана у нокаут фазу Мундијала
’Живце сам изгубио’: Славље у БиХ после пласмана у нокаут фазу Мундијала
Објављено
Фудбалери Босне и Херцеговине (БиХ) победили су Катар 3:1 у трећем колу такмичења по групама и пласирали се у нокаут фазу Светског првенства.
„Ово је историјски тренутак за Босну и Херцеговину", рекао је један од навијача током славља у Сарајеву.
На другом светском првенству у њеној историји, БиХ се као једна од осам најбоље рангираних екипа по групама, пласирала међу 32 најбоље репрезентације (од укупно 48).
ББЦ на српском је од сада и на Јутјубу, пратите нас ОВДЕ.
Пратите нас на Фејсбуку, Твитеру, Instagramу, Јутјубу и Вајберу. Ако имате предлог теме за нас, јавите се на bbcnasrpskom@bbc.co.uk









